Alper Tanlak

Şehrin en iyi branda işini yapan yeri

Mertcan Yararbaş

İşini zamanında teslim etti kusursuz işçilik tavsiye ederim…

Kemal Gaş

Ceylan brandaya dükkanımızın tentesini yaptırdık kaliteli ve temiz işçilik teşekkür ederiz Ceylan Branda…

İsmail Demirkapı
Bilgisayar Hastahanesi

Eskişehir tente, eskişehir branda, denilince yılların tecrübesi sanatkarları Hacı eniştem; İsmail abim ve Serkanım aklıma gelir.Elinize emeğinize sağlık, Babamın dükkanlarını; eşimin ve benim dükkanlarımızı Ceylan Branda tarafından işlenip değer kattılar.Sizlere teşekkür eder, Herkese buradan tavsiye ederim.İş verin sonucu siz takdir edin,10 numara 5 yıldız..Saygılarımla..

Yavuz Alimoğlu

Öncelikle merhabalar, Terasımızı kapatmak icin şehir dışından birçok firma ile iletişime geçtik bazı firmalar aynı ürünü kullanmasına rağmen pahalı fiyat verdiler ,bazı firmalara servis konusunda tatmin olmadım ,en iyi kararı vermek için uzun bir süre çalışmalarımın ardından bu işe yıllarını vermiş bir firma olan Ceylan Branda da karar kıldım hem fiyat yönünden ,hem müşteriye doğru ürünü satma yönünden ve en önemlisi, Bir problem olduğunda tecrübeli ekibi hemen gelip müdahale ediyorlar, Teşekkürler Ceylan Branda ,Teşekkürler Alper bey.

We care about our customers!

Mauris euismod ante a malesuada – ivamus tempus gravida elit.

Lorem ipsum dolor sit amet
Lorem ipsum - dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Phasellus ipsum risus, sodales ac mauris at, rutrum mattis purus. Aliquam aliquet magna quis justo.
Rutrum mattis purus
Phasellus ipsum risus, sodales ac mauris at, rutrum mattis purus. Aliquam aliquet magna quis justo.
Accumsan dui consec tetur
Lorem ante a mauris ultrices malesuada. ivamus tempus gravida elit, eu accumsan dui consectetur sed.

Leave your review here

 

Submit!