HAKKIMIZDA

Ceylan Branda Sanayi Ticaret Limitet Şirketi 1980 senesinden bu yana hizmet vermektedir. Her sektörde olduğu gibi Ceylan Branda San. Tic. Ltd. Şti.’de belirli basamaklarla yükselip günümüze kadar gelmiştir.

İlk Kurucusundan bu yana bu sektörü 3. kuşak la birlikte daha da ileriye taşımayı hedeflemişlerdir. Ceylan Branda Eskişehir ve civar illerinin cevap verebilecek bir alt yapıya sahip olup teknik elemanlarıyla birlikte işini aha da genişletmeyi ve tam fabrikasyon üretim şekline dönmeyi hedeflemiştir.

İlk Hedefimiz Bu Kadar Senelik Tecrübeyi Kaliteli malzeme, Kaliteli işçilik ve Temiz çalışma düzeniyle siz değerli müşterilerimize sunmaktır. Ceylan Branda Sanayi Ticaret Limitet Şirketinin Katoloğunda gördüğünüz ürünlerin dışında Her türlü Çadır - Branda İmalatı Yapılmaktadır.

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle. kalite ve güven anlayışımızdan ödün vermeden, sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam ediyoruz.

ViZYONUMUZ

Ceylan Branda; öncü, lider, çalışanları, tüketicileri, tedarikçileri ve müşterileri tarafından tercih edilen bir kuruluş olacaktır.

Bunu, yenilikçilik, insan ve kalite odaklılık prensipleri ile katılımcı yönetim ve rekabetçilik anlayışı, modern üretim teknolojileri ve bilgi sistemlerinin kullanımı, etkin ve verimli kaynak yönetimi ile sağlayacaktır.

MiSYONUMUZ

Ceylan Branda; toplam kalite felsefesiyle yaşayan, adaleti ilke edinmiş, kalıcı, saygın, sorumluluk sahibi bir firmadır.

Müşteri memnuniyeti ilkesi ile ileri teknoloji kullanarak tüketicilere kaliteli ve sağlıklı ürünler sunar. Ürettiği katma değer ile yaşadığı topluma ve ekonomiye katkıda bulunur.

Bütün bunları yaşam standartlarını sürekli geliştirdiği, özverili ve bağlılık duygusu taşıyan çalışanlarının mutluluğuna, iletişimine ve takım ruhuna önem vererek sağlar.